Co nabízím

Skupinový kurz HypnoPorod®

Skupinový kurz HypnoPorod® za jednotnou cenu pro Vás a Váš porodní doprovod je komplexní předporodní přípravou s intenzivní a obsáhlou výukou relaxačních cvičení a uvolňovacích technik vedoucích ke snazšímu a bezpečnějšímu porodu.

V ceně jsou tištěné materiály, certifikované audio nahrávky a dárek.

Kapacita skupinových kurzů je omezena, aby byl zajištěn pocit dostatečného komfortu a soukromí, jenž je nezbytný pro dosažení příjemného stavu uvolnění a relaxace.

Cena:

snížené kurzovné (včasná rezervace) 5.000,-Kč / pár

přihlášky 14 a méně dní před začátkem kurzu 5.770,-Kč / pár

Soukromý skupinový kurz HypnoPorod®

Máte zájem o skupinový kurz HypnoPorod®, ale není v nabídce blízko Vašeho bydliště? Domluvte se ještě se třemi dalšími maminkami a  kurz můžeme uskutečnit ve Vašem městě. Pro bližší info mě prosím kontaktujte:

Motýlí masáže

Pro miminko v prvních dnech po porodu znamená něžný dotek daleko víc, než jakákoli jiná péče.

Naučte se své děťátko „číst dlaněmi“, cítit jeho vnitřní svět, podporovat vývoj nejen na fyzické rovině, ale sytit i jeho emoční svět.

Miminku tyto doteky dodávají pocit jistoty a bezpečí. Teplo v hladících dlaních je nejenom prohřívá, ale pomáhá mu uvolnit i případné napětí v těle. Teplem svých dlaní také podpoříte jeho životní energii, což je především v prvních dnech života mimo dělohu hodně důležité. Novorozeňátka jsou po porodu ještě termolabilní a touto stimulací mu můžete hodně pomoci a podpořit je. Děťátko potřebuje energii a čas, aby se jeho tělíčko mohlo dále vyvíjet a postupně dovedlo samostatně víc a víc fungovat. Lásku, kterou věnujete svému děťátku, vám vrátí několikanásobně.

Cena: 350,- Kč (za osobu) / 600,- Kč (rodičovský pár) za jednu lekci

Terapie zpracování obav a láskyplné sebepřijetí

Přinesl Vám život obtížné zkoušky, které Vám nyní brání v početí či šťastném těhotenství? Provází Vás obavy z porodu? Trápí Vás výčitky svědomí z rozhodnutí, ke kterým jste v minulosti byly donuceny? Tyto a další témata můžete zpracovat v rámci individuální  terapie za pomocí kvantové psychologie, vizualizací, hypnoterapie a metody Nenásilné komunikace.

Cena: od 620,-Kč do 750,-Kč / 1hod. (nezahrnuje cestovné)

Individuální kurz HypnoPorod®

Individuální kurz HypnoPorod® pro Vás, Váš porodní doprovod a porodní asistentku či dulu v pohodlí Vašeho domova,  obsahově  totožný se skupinovým  kurzem, s výhodou flexibilní domluvy termínu a času k Vaší spokojenosti.

Jako bonus ke standardnímu balíčku (tištěné materiály, certifikované audio nahrávky, kartičky s afirmacemi a upomínkový předmět) obdržíte originální knihu Hypnoporod od M. Mongan.

Cena: od 7.200,- do 11.500,- (nezahrnuje cestovné)

Úvod do HypnoPorodu

Celovečerní setkání se všemi, které zajímá téma HypnoPorod®.

Představení konceptu, videoukázky hypnoporodů, příběhy našich hypnomaminek, ukázka praktického cvičení, prostor na dotazy a sdílení vlastních zkušeností.

Na přednášce obdržíte slevový voucher na kurz HypnoPorodu.

Cena: 400,- Kč

V rámci kurzu konzultace zdarma

S Vašimi dotazy, nejasnostmi i případnými obavami se na mě můžete v průběhu celého kurzu až do porodu s důvěrou kdykoli obrátit písemně emailem a já Vám odpovím, jakmile to bude možné. V naléhavých případech jsem Vám k dispozici v konzultačních hodinách i na telefonu.

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

Michaela Klementová

Vedoucí certifikovaných lektorek pod HypnoBirthing® Institute ve východní Evropě

Zakladatelka Institutu HypnoPorodu pro ČR a SR

© HypnoPorod & HypnoBirthing Czech. Všechna práva vyhrazena.