_D0A1595.jpg

Co nabízím

Skupinový kurz HypnoPorod®

Skupinový kurz HypnoPorod® za jednotnou cenu pro Vás a Váš porodní doprovod je komplexní předporodní přípravou s intenzivní a obsáhlou výukou relaxačních cvičení a uvolňovacích technik vedoucích ke snazšímu a bezpečnějšímu porodu.

V ceně jsou tištěné materiály, certifikované audio nahrávky, dárek, online konzultace od počátku kurzu až do porodu a sleva 25% na další vybrané produkty a služby.

Cena:

snížené kurzovné (včasná rezervace) 5.000,-Kč / pár

při platbě <15dní před začátkem kurzu 5.880,-Kč / pár

Soukromý skupinový kurz HypnoPorod®

Máte zájem o skupinový kurz HypnoPorod®, ale není v nabídce blízko Vašeho bydliště? Domluvte se ještě se třemi dalšími maminkami a  kurz můžeme uskutečnit ve Vašem městě. Pro bližší info mě prosím kontaktujte.

Individuální kurz HypnoPorod®

Individuální kurz HypnoPorod® pro Vás, Váš porodní doprovod a porodní asistentku či dulu v pohodlí Vašeho domova,  obsahově  totožný se skupinovým  kurzem, s výhodou flexibilní domluvy termínu a času k Vaší spokojenosti.

Jako bonus ke standardnímu balíčku obdržíte originální knihu Hypnoporod od M. Mongan.

Cena: od 10.880,- do 13.880,-

Služby Hypno Duly

Hlavní náplní mojí role porodní duly je doprovázení a poskytování zejména emocionální podpory v těhotenství a během porodu. Doprovázím Vás, rodiče,  na vaší cestě a pomáhám vám naplnit vaše představy o porodu.

Při porodu spoluvytvářím takovou atmosféru, kdy se žena cítí bezpečně, může se uvolnit, plně se soustředit a zvládnout porod co nejlépe. Znám rodičku i její přání a představy týkající se porodu a mohu jí proto poskytnout individuální podporu, kterou potřebuje. Pomáhám vám projít porodní zkušeností tak, aby váš zážitek byl co možná nejlepší.

Jako dula posiluji sebedůvěru ženy, snižuji svou přítomností případný strach a napětí a pomáhám ženě lépe zvládnout zákroky, které by za určitých okolností musela podstoupit. Neposkytuji zdravotní péči a nezasahuji do kompetencí zdravotníků. Doplňuji práci lékařů a porodních asistentek. 

Cena: smluvní

Pohotovost: 3.000,-Kč (na období 2 týdny před a 2 týdny po TP)

Osobní konzultace: 600,- Kč za 1hod. 

Cestovné: 7,-Kč / 1km

Individuální konzultace

Ať už Vaše téma úzce souvisí s HypnoPorodem, anebo naopak řešíte úplně něco jiného, ať se Vás to dotýká osobně, či je Váš zájem čistě všeobecný, můžete se na mě s důvěrou kdykoli obrátit. Velmi ráda Vám pomohu nalézt nové vhledy a zviditelnit různé mošnosti řešení.

Cena: 600,- Kč / 1hod.

Úvod do HypnoPorodu

Celovečerní setkání se všemi, které zajímá téma HypnoPorod®.

Představení konceptu, videoukázky hypnoporodů, příběhy našich hypnomaminek, ukázka praktického cvičení, prostor na dotazy a sdílení vlastních zkušeností.

Na přednášce obdržíte slevový voucher na kurz HypnoPorodu.

Cena: 400,- Kč 

Terapie zpracování obav a láskyplné sebepřijetí

Přinesl Vám život obtížné zkoušky, které Vám nyní brání v početí či šťastném těhotenství? Provází Vás obavy z porodu? Trápí Vás výčitky svědomí z rozhodnutí, ke kterým jste v minulosti byly donuceny? Tyto a další témata můžete zpracovat v rámci individuální  terapie za pomocí kvantové psychologie, vizualizací, hypnoterapie a metody Marshalla Rosenberga.

Cena: 880,-Kč / 1hod. 

Cestovné: 7,-Kč / 1km

Motýlí masáže

Pro miminko v prvních dnech po porodu znamená něžný dotek daleko víc, než jakákoli jiná péče.

Naučte se své děťátko „číst dlaněmi“, cítit jeho vnitřní svět, podporovat vývoj nejen na fyzické rovině, ale sytit i jeho emoční svět.

Miminku tyto doteky dodávají pocit jistoty a bezpečí. Teplo v hladících dlaních je nejenom prohřívá, ale pomáhá mu uvolnit i případné napětí v těle. Teplem svých dlaní také podpoříte jeho životní energii, což je především v prvních dnech života mimo dělohu hodně důležité. Novorozeňátka jsou po porodu ještě termolabilní a touto stimulací mu můžete hodně pomoci a podpořit je. Děťátko potřebuje energii a čas, aby se jeho tělíčko mohlo dále vyvíjet a postupně dovedlo samostatně víc a víc fungovat. Lásku, kterou věnujete svému děťátku, vám vrátí několikanásobně.

Cena: 480,- Kč / jedna lekce