Co nabízím

Skupinový kurz HypnoPorod®

Skupinový kurz HypnoPorod® za jednotnou cenu pro Vás a Váš porodní doprovod je komplexní předporodní přípravou s intenzivní a obsáhlou výukou relaxačních cvičení a uvolňovacích technik vedoucích ke snazšímu a bezpečnějšímu porodu.

V ceně jsou tištěné materiály, certifikované audio nahrávky, dárek, online konzultace od počátku kurzu až do porodu a sleva 25% na další vybrané produkty a služby.

Cena:

snížené kurzovné (včasná rezervace) 5.000,-Kč / pár

při platbě 14 a méně dní před začátkem kurzu 5.880,-Kč / pár

Soukromý skupinový kurz HypnoPorod®

Máte zájem o skupinový kurz HypnoPorod®, ale není v nabídce blízko Vašeho bydliště? Domluvte se ještě se třemi dalšími maminkami a  kurz můžeme uskutečnit ve Vašem městě. Pro bližší info mě prosím kontaktujte:

Individuální kurz HypnoPorod®

Individuální kurz HypnoPorod® pro Vás, Váš porodní doprovod a porodní asistentku či dulu v pohodlí Vašeho domova,  obsahově  totožný se skupinovým  kurzem, s výhodou flexibilní domluvy termínu a času k Vaší spokojenosti.

Jako bonus ke standardnímu balíčku obdržíte originální knihu Hypnoporod od M. Mongan.

Cena: od 9.880,- do 12.880,- (nezahrnuje cestovné)

Úvod do HypnoPorodu

Celovečerní setkání se všemi, které zajímá téma HypnoPorod®.

Představení konceptu, videoukázky hypnoporodů, příběhy našich hypnomaminek, ukázka praktického cvičení, prostor na dotazy a sdílení vlastních zkušeností.

Na přednášce obdržíte slevový voucher na kurz HypnoPorodu.

Cena: 400,- Kč

Individuální konzultace

Ať už Vaše téma úzce souvisí s HypnoPorodem, anebo naopak řešíte úplně něco jiného, ať se Vás to dotýká osobně, či je Váš zájem čistě všeobecný, můžete se na mě s důvěrou kdykoli obrátit. Velmi ráda Vám pomohu nalézt nové vhledy a zviditelnit různé mošnosti řešení.

Cena: 518,- Kč

Terapie zpracování obav a láskyplné sebepřijetí

Přinesl Vám život obtížné zkoušky, které Vám nyní brání v početí či šťastném těhotenství? Provází Vás obavy z porodu? Trápí Vás výčitky svědomí z rozhodnutí, ke kterým jste v minulosti byly donuceny? Tyto a další témata můžete zpracovat v rámci individuální  terapie za pomocí kvantové psychologie, vizualizací, hypnoterapie a metody Nenásilné komunikace.

Cena: 880,-Kč / 1hod. (nezahrnuje cestovné)

Motýlí masáže

Pro miminko v prvních dnech po porodu znamená něžný dotek daleko víc, než jakákoli jiná péče.

Naučte se své děťátko „číst dlaněmi“, cítit jeho vnitřní svět, podporovat vývoj nejen na fyzické rovině, ale sytit i jeho emoční svět.

Miminku tyto doteky dodávají pocit jistoty a bezpečí. Teplo v hladících dlaních je nejenom prohřívá, ale pomáhá mu uvolnit i případné napětí v těle. Teplem svých dlaní také podpoříte jeho životní energii, což je především v prvních dnech života mimo dělohu hodně důležité. Novorozeňátka jsou po porodu ještě termolabilní a touto stimulací mu můžete hodně pomoci a podpořit je. Děťátko potřebuje energii a čas, aby se jeho tělíčko mohlo dále vyvíjet a postupně dovedlo samostatně víc a víc fungovat. Lásku, kterou věnujete svému děťátku, vám vrátí několikanásobně.

Cena: 350,- Kč (za osobu) / 600,- Kč (rodičovský pár) za jednu lekci

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

Michaela Klementová

Vedoucí certifikovaných lektorek pod HypnoBirthing® Institute ve východní Evropě

Zakladatelka Institutu HypnoPorodu pro ČR a SR

© HypnoPorod & HypnoBirthing Czech. Všechna práva vyhrazena.