WEDDINGS

Describe what you offer here. add a few choice words and a stunning pic to tantalize your audience and leave them hungry for more.

Láskyplný porod

"Nejde jen o to, že chceme dosáhnout snadného porodu bez rizika zranění matky či dítěte, musíme se dostat dál.
Musíme pochopit, že porod není jen fyzický, ale také duchovní úspěch...
Narození dítěte je dokonalým završením lidské lásky."
Grantly Dick-Read, anglický lékař a porodník

Porodit dítě je pro tělo ženy bezesporu tou nejnáročnější zkušeností v celé  existenci jeho vlastního bytí. Stejně tak, jako se bežec připravuje denně po několik měsíců na maraton a bylo by pro něj pošetilé tuto přípravu podhodnotit nebo dokonce zcela vypustit, tak i každá žena, která došla poznání, že její porod patří jí a toto absolutní právo je odhodlána si udržet, připravuje své tělo a svoji mysl na porod vědomě, systematicky a pravidelně.

 

Na kurzu HypnoPorod® Vám budu průvodcem a vy sama se díky propracovaným technikám naučíte dosáhnout hluboké relaxace, ve které se budete cítit naprosto uvolněná a zároveň při plném vědomí, kdy máte vlastní tělo i myšlenky zcela a plně pod kontrolou.


Nabídnu Vám řadu do detailu propracovaných metod a technik, jež pro Vás budou  zdrojem výběru cesty jak dosáhnout vědomého, bezpečnějšího a radostného porodu.

 

Jedině každodenním pravidelným cvičením a stavěním technik postupně jedné na druhé tak, jak si je na každé z lekcí kurzu HypnoPorod® osvojíte, Vám přinese pocit jistoty, že jste schopna přivést své děťátko na svět s co nejpříjemnějšími dojmy, v lásce a s radostí.

Kate Middleton si oblíbila Monganové metodu HypnoPorod®,

porodila s ní již potřetí...

Kate Middleton HypnoPorod

"Milá Míšo, moc děkujeme za nezapomenutelný víkend s kurzem HypnoPorodu. Vrátila jste mi důvěru v sama sebe, vlastní tělo a zbavila mě strachu. Těším se na další setkání."

Šárka M.

metodou Marie Mongan

HypnoPorod®

1.

originální HypnoPorod v ČR

30

let zkušeností a rozvoje

76

zemí po celém světě

Udělejte další krok na láskyplné cestě ke svému miminku:

Hradec Králové, Česká Republika

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

Michaela Klementová

Vedoucí certifikovaných lektorek pod HypnoBirthing® Institute ve východní Evropě

Zakladatelka Institutu HypnoPorodu pro ČR a SR

© HypnoPorod & HypnoBirthing Czech. Všechna práva vyhrazena.